WELKOM BIJ DE OMNIBUS
Hier een overzicht van de mensen die op school actief zijn
en zich dagelijks inzetten voor de kinderen.
 
 
Achterste rij (v.l.n.r.):
Yvonne, Loes, Bianca, Mat, Inge, Maartje, Daisy, Marie-Louise, Miranda
Voorste rij: Tiny, Stan, John

  
Bianca Mulders-Jacobs
Groepsleidster
Het Bunderbos (1/2)
b.jacobs@omnibus.akkoord-po.nl

Miranda Kemkens-Pingen
Groepsleidster
Het Bunderbos (1/2)
m.pingen@omnibus.akkoord-po.nl
    

Marie-Louise Bosch-Timmermans
Groepsleidster
De Tovertuin (1/2)
m.timmermans@omnibus.akkoord-po.nl
 

Inge Verhaegh-Titulaer
Groepsleidster
De Tovertuin (1/2)
i.titulaer@omnibus.akkoord-po.nl
 

Maartje Theeuwen-Nellen
Groepsleidster
Station Pats Boem (3)
m.nellen@omnibus.akkoord-po.nl

 

Loes van Lierop
Groepsleidster
Station Pats Boem (3)
Bouwco÷rdinator onderbouw
l.vanlierop@omnibus.akkoord-po.nl
 

Daisy van Wijlick
Groepsleidster
De Griezelbus (4/5)
d.vanwijlick@omnibus.akkoord-po.nl

 

Ria Martens
Groepsleidster
De Griezelbus (4/5)
r.martens@omnibus.akkoord-po.nl
(Ria ontbreekt op de foto)
 

Stan van der Velden
Groepsleider
De Dubbeldekkers (6/7) ICT'er
s.vandervelden@omnibus.akkoord-po.nl

 
Mat Rutten
Groepsleider
De Pink Panters (7/8)
Bouwco÷rdinator bovenbouw
m.rutten@omnibus.akkoord-po.nl

Nicole Verstappen
ConciŰrge
n.verstappen@omnibus.akkoord-po.nl
(Nicole ontbreekt op de foto)
 
Tiny de Kunder
ConciŰrge
t.dekunder@omnibus.akkoord-po.nl
 

Yvonne Sijben-Grubben
Intern begeleider
y.grubben@omnibus.akkoord-po.nl
 

John van de Ven
Directeur
j.vandeven@omnibus.akkoord-po.nl